• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg
  • slide5.jpg

Dörtel Yapı Malzemeleri

Sample image  Geleceğe  dönük gelişimlere açık ve müşteri odaklı çalışan bir işletme olarak  Dörtel Yapı, gittikçe globalleşen piyasaların taleplerini karşılamakta ve  böylece ortaya çıkan fırsatları değerlendirmektedir.

Dörtel Yapı: Ana Sayfa Hakkımızda

DÖRTEL YAPI MALZEMELERİ 1978 yılından bu yana Gaziosmanpaşa’da ev inşaat malzemeleri sektöründe bilinen bir firmadır. Dörtel Yapı Sektöründe öncü ve lider konumda olan firmalarla çalışmaktadır. Bunlardan bazıları Gürallar, Petek Banyo,Decovita ve Weber' dir.

VİZYONUMUZ: DAHA YÜKSEK HEDEFLERE YOLCULUK  İnşaat Malzemeleri satışı; Piyasanın sürekli değişen taleplerine uyan dostluk, güven ve esnekliğe sahip, modern satış mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Geleceğe dönük gelişimlere açık ve müşteri odaklı çalışan bir işletme olarak Dörtel Yapı, gittikçe globalleşen piyasaların taleplerini karşılamakta ve böylece ortaya çıkan fırsatları değerlendirmektedir.Pazardaki başarımız için şart olan rekabet yeteneğimizi sürekli olarak korumaktayız.

BAŞARIMIZIN SIRRI ÇALIŞANLARIMIZDIR.Dörtel Yapı'nın başarısının sırrı; Yüksek motivasyonlu, iyi eğitimli ve profesyonel yönetim enstrümanları sorumlu insiyatif kullanma becerisi ve çağdaş çalışma ortamı sağlanmasıyla gerçekleşen modern personel politikaları ile motive eden ve verim arttıran bir işletme sunmaktayız.